Solární panely proti drahé elektřině. Nejlepší řešení

Zájem o instalaci solárních panelů prudce roste. V průběhu roku 2021 byl tento růst několikanásobný. Objevila se energetická krize, spousta velkých dodavatelů vyhlásila konec působení a ceny elektřiny neutěšeně letěly a letí nahoru. Jak z toho ven a nechytit se do cenové pasti? Nejlepším řešením je svěřit se obnovitelným zdrojům energie, ideálně fotovoltaice. Je dostupná, snadno realizovatelná a vztahují se na ni velkorysé dotace. 

FVE s akumulací do baterií

Rozumná volba
  1. Nezávazná kalkulace
  2. Kompletní projekt a zajištění povolení
  3. vyřízení státní dotace
  4. Montáž a zapojení bez starostí
  Naše nabídka  

Fotovoltaika pomůže. Je ale potřeba jednat

Velkoobchodní cena elektřiny za poslední rok vzrostla (přesněji vylétla) téměř o 200 procent. Odběratelé jsou zoufalí a dostávají se do problémů. Není tajemstvím, že neutěšeně rostou i ceny stavebních materiálů a všeho dalšího. Takže cena pořízení solárních panelů také roste. Naštěstí zatím ne tak rychle jako elektřina, a když se rozhodnete tuto investici realizovat hned, ještě stihnete rozumné ceny, navíc s úsporou díky dotačnímu programu Nová zelená úsporám, který byl nedávno znovu schválen, a příspěvky jsou ještě velkorysejší. O dotacích Nová zelená úsporám se dozvíte v tomto článku.


Se solárními panely budete méně závislí

Situace s cenami elektřiny je vyhrocená už nyní. Ani výhled od budoucna není optimistický. Takový vývoj nahrává fotovoltaickým panelům, které svému uživateli zajistí určitou soběstačnost a menší závislost na síti. Investice vynaložená do solárních panelů se může vrátit už za přibližně sedm let. Nedávno se považovalo za průměr deset let. Ceny elektřiny ale rostou tak rychle, že se tento interval zkracuje.


Stojíme na přelomu energetiky v Česku

Začátek roku 2022 bude velkým mezníkem a přelomem v energetické situaci v Česku. Kdo zavčas zainvestuje do fotovoltaiky, bude se moci postavit drastickému zvýšení cen. Vyhne se i případným náhlým blackoutům, které s energetickými krizemi někdy souvisí.

Začněte si všímat ve svém okolí, kolik sousedů už nainstalovalo na svou střechu solární elektrárnu. Není to náhoda, svou investici si dobře propočítali a vyhodnotili. V BCE pomůžeme i vám zrealizovat fotovoltaiku na míru, abyste mohli začít šetřit a nenechali si diktovat nesmyslné ceny za elektřinu.

Zapojte se i vy do fotovoltaické budoucnosti a ušetříte. 


Nabízíme zpracování analýzy spotřeby energií

zcela NEZÁVAZNĚ a ZDARMA

V čem to spočívá:

  • Po předchozí domluvě se přijedeme podívat na technické vlastnosti vaší nemovitosti ovlivňující spotřebu energií.
  • Prověříme spolu s vámi spotřebu elektřiny.Upřesníme si, co tvoří doplňkovou spotřebu energie (např. sezónní elektrické spotřebiče, jako jsou klimatizace, čerpadla u bazénů apod.)
  • Během schůzky vám také rádi odpovíme na vše, co by vás ohledně fotovoltaické elektrárny zajímalo.

Výsledkem analýzy je technický a ekonomický návrh fotovoltaického systému navrženého přímo k vaší spotřebě elektrické energie.

 chci zpracovat nezávaznou analýzu