Získejte odměnu 5000 Kč za doporučení nového zákazníka

Uvažuje někdo ve vašem okolí o instalaci fotovoltaické elektrárny? Nezáleží, jestli jde o souseda, známého nebo rodinného příslušníka. Když nám jej doporučíte, můžete získat odměnu 5 000 Kč za klasický FVE systém nebo 1 500 Kč za FVE pro ohřev vody.


Jak získat odměnu?

1. Předání kontaktu

Pošlete kontaktní údaje na zájemce o instalaci fotovoltaiky na e-mail obchod@bce.cz nebo vyplňte dotazník. Uveďte jméno, e-mail, telefon zájemce a PSČ, kde chce FVE instalovat. Jestliže jste byli spokojeni s přístupem konkrétního obchodního zástupce - zmiňte jej. Do předmětu e-mailu napište “doporučení“. Nezapomeňte také uvést své kontaktní údaje.


2. Odměna 500 Kč

Náš obchodní zástupce se zájemci ozve a domluví si s ním osobní schůzku s prohlídkou nemovitosti. Po této schůzce a poté, co zájemce projeví vážný zájem o instalaci FVE, od nás získáte odměnu 500 Kč.

3. Odměna 4 500 Kč nebo 1 000 Kč

Zbývající odměnu 4 500 Kč za klasický fotovoltaický systém nebo
1 000 Kč za FVE pro ohřev vody od nás dostanete poté, co nový zákazník podepíše smlouvu o instalaci

     doporučit zákazníka   Co by vás ještě mohlo zajímat (FAQ)

Musím být vaším zákazníkem, abych takto mohl někoho doporučit?

Nemusíte, tato akce je otevřena pro širokou veřejnost.


Jak mi bude odměna vyplacena?

Vyplacení odměny dohodneme individuálně: buď hotově, anebo převodem na bankovní účet.


Jaké jsou podmínky vyplacení odměny?

Podmínky jsou podrobně uvedeny výše. První část obdržíte po úspěšné osobní schůzce našeho obchodního zástupce s vámi doporučeným kontaktem. Zbytek odměny (až 4 500 Kč) pak po podpisu smlouvy o dílo.


Co ochrana osobních údajů?

Osobní údaje, které nám tímto způsobem předáváte k dispozici, musí být poskytovány se souhlasem osoby, kterou doporučujete.


Liší se odměna podle výkonu/typu elektrárny?

V případě, že jde o klasickou elektrárnu je odměna 5 000 Kč. V případě FVE pro ohřev vody je vyplacena odměna ve výši 1 500 Kč.