Konfigurovatelné nabíječky elektromobilů

Ideální kombinace fotovoltaiky a wallboxu za podpory dotačního programu Nová zelená úsporám. Díky čemuž se stanete ještě nezávislejšími na cestě za zelenou přírodou a ekonomickým řešením finanční situace a stability.EVmate – konfigurovatelná domácí nabíječka elektromobilů – wallbox

Nejjednodušší a nejefektivnější způsob, jak dobíjet svůj elektromobil, je pořídit si domácí nabíjecí stanici – wallbox. Chytré řešení vás zbaví nutnosti neustále hledat či vytahovat z auta přenosnou nabíječku. Jednoduše rozložíte nebo odmotáte kabel, připojíte auto a nabíjíte. Pokud je navíc wallbox poháněn z fotovoltaiky, šetříte životní prostředí zase o něco více.

Společnost BCE vám dlouhodobě dodává kvalitní fotovoltaické řešení. Nyní jsme tu pro vás i s řešením elektronabíječek a dobíjecích stanic.Nově vám nabízíme domácí elektronabíječky v kombinaci s fotovoltaikou

Máte zájem o pohodlné a jednoduché nabíjení vašeho elektroauta přímo u domu? Není nic lepšího, než si pořídit kvalitní wallbox nabíjecí systém spolu s fotovoltaickou elektrárnou. Nově máme v nabídce domácí elektronabíječku EVmate.Nejenom že vám tato stanice zajistí pohodlí při nabíjení, vy můžete dokonce využít konfigurátor, který vybere správnou nabíjecí stanici přímo pro vaše potřeby a technické parametry. Domácí nabíjecí stanice EVmate nabízí různou délku nabíjecích kabelů bez příplatku. K nabíjení má přístup jen oprávněný uživatel a řízení výkonu je dynamické podle aktuálního energetického vytížení. Zkrátka wallbox EVmate je technologická špička.
 konfigurátor nabíječek pro elektromobily 


Velkorysá dotace Nová zelená úsporám

Na pořízení domácí dobíjecí stanice je možné získat zajímavou dotační podporu z programu Nová zelená úsporám. Podpora se poskytuje na pořízení a instalaci dobíjecí stanice pro osobní elektromobil a dalších zařízení nezbytných pro její provoz. Na jeden dobíjecí bod získáte až 30 000 korun, na dva až 60 000 korun, to je dotační maximum.

Podporovány jsou dobíjecí stanice, které mají funkci řízení odběru elektřiny při dobíjení elektromobilu z elektrorozvodné sítě dle sjednaného maximálního příkonu. Podporované dobíjecí stanice nemohou být určeny pro veřejnost a komerční provoz. S dobíjecí stanicí EVmate na dotaci pohodlně dosáhnete.

Při kombinaci s fotovoltaickou elektrárnou pro váš rodinný dům navíc získáte kombinační bonus za využití více opatření. Zjistěte, jaká bude vaše konečná výše dotace.


   poptat kombinaci fotovoltaiky + nabíjecí stanice   


1696919887_nabijeni-vozu-s-travou-scaled.jpeg


Příklad výpočtu dotace fotovoltaické elektrárny spolu s nabíječkou pro elektromobily

Ukázkový příklad výpočtu výše dotace Nová zelená úsporám v kombinaci fotovoltaické elektrárny a nabíjecí stanice pro elektromobily.

Dotace pro jeden dobíjecí bod je až 25 000 Kč, pokud je však realizační cena nabíjecí stanice nižší, je výše dotace vyplácena pouze do výše realizační ceny.


POLOŽKA:VÝŠE DOTACE:
FVE systém výkon10 kWp, akumulace do baterií 14,2 kWh, hybridní měničmax. dotace 176 000 Kč
Nabíjecí stanice (EVmate, GoodWE)max. dotace 15 000 Kč
Dotační bonus (podpora elektromobility)10 000 Kč
Celková výše dotace NZÚ:max. 201 000 Kč  nebo až 60% z celkových přímých realizačních výdajů

Dotační program Nová zelená úsporám nepodporuje samostatné dotace pro wallbox. Tuto finanční podporu lze využít pouze v kombinaci například s fotovoltaickou elektrárnou.
Poptejte kombinaci fotovoltaiky a nabíjecí stanice pro elektromobily

Máte zájem o fotovoltaiku i domácí dobíjecí stanici EVmate? Napište nám a my vám sestavíme co nejlepší nabídku. Samozřejmě se postaráme o plnou dotační podporu vašeho záměru, jak u fotovoltaiky (až 205 000 korun), tak u dobíjecí stanice (až 60 000 korun). Nezávazná poptávka fotovoltaiky

Tato stránka je chráněna systémem reCAPTCHA od Google s ochranou soukromí a podmínkami používání.