Harmonogram prací


 • Vyřízení poptávky
 • Uzavření smlouvy o dílo
 • Tvorba projektové dokumentace a vyřízení dotace
 • Instalace a revize elektrárny
 • Vyřízení administrativy před spuštěním
 • Výroba vlastní elektřiny


Detailní postup práce:1. Vyřízení poptávky


Přesnou nabídku na míru zpracováváme na základě podrobného technického popisu vaší střechy (rozměry, sklon, typ střešní krytiny, …), spotřeby energie v domácnosti na elektřinu apod. Jen se nám ozvěte a my už se na vše potřebné doptáme. Výsledkem úvodního kroku je návrh fotovoltaické elektrárny přímo pro váš dům. Mimo jiné za vás také můžeme rovnou podat žádost o rezervaci výkonu u vašeho distributora elektrické energie.

2. Smlouva o dílo


Po schválení návrhu vaší elektrárny následuje uzavření smlouvy o dílo. Smlouva detailně specifikuje důležité termíny, přesné ceny, vymezuje záruční podmínky, definuje vzájemné odpovědnosti obou stran apod. V této fázi s vámi rovněž podepíšeme formuláře pro plnou moc, abychom za vás mohli vyřizovat                    potřebnou administrativu.


3. Vyřízení dotace


Poté, co máme plnou moc a uzavřenou smlouvu, začínáme vyřizovat dotaci a potřebnou část úvodní administrativy. S realizací elektrárny je spojeno velké papírování, my ale za vás vše potřebné uděláme. Jedná se např. o souhlas připojení do distribuční sítě, dotazník výrobny pro ČEZ apod. Samozřejmostí je i vyřízení žádosti o dotaci, jejíž získání garantujeme.

4. Instalace elektrárny


Po administrativní a projektové části následuje instalace elektrárny a její revize. Instalaci provádějí naši technici v předem dohodnutém termínu. Po spuštění elektrárny provedeme odbornou elektrikářskou revizi. Vše probíhá ve zkušebním provozu.
5. Administrativa


Po zprovoznění elektrárny následuje ještě závěrečná administrativní část. Kvůli ostrému provozu je nutné dodat ještě další dokumenty a žádosti na příslušné orgány. Např. vyřízení Smlouvy s distribuční společností, Žádosti o udělení licence na Energetický regulační úřad, předání revizní zprávy elektrického zařízení, výpis z rejstříku trestů na úřady apod. O vše se samozřejmě postaráme.
6. Vlastní výroba


Gratulujeme, celý proces je dokončený! Začínáte vyrábět vlastní elektřinu a šetřit náklady.


Garantujeme tu nejlepší péči

 • Poradíme
  Poradíme Vám
  Od prvního kontaktu budeme vašimi partnery. Poradíme vám s výběrem vhodné fotovoltaiky i příslušenství, provedeme nezávazné kalkulace a vyjednáme pro vás dotaci z programu Nová zelená úsporám. Individuální přístup je pro nás důležitý.
 • Spolehlivý servis
  Spolehlivý servis
  Provádíme servis na fotovoltaických systémech po celé republice. Náš standard servisních úkonů je vysoký a máme spolehlivý tým techniků, kteří ví, jak se o fotovoltaické elektrárny starat, aby sloužily co nejdéle a v maximálním výkonu.
 • Záruka 25 let
  Záruka 25 let
  Na námi dodávané fotovoltaické panely poskytujeme 25 let záruku na garantovaný výkon, který neklesne pod 80% účinnost. Samotný fotovoltaický panel ale vydrží i déle, obvykle až 30 let.
 • 100% jistota dotace
  100% jistota dotace
  Vyřídíme za vás dotační podporu z programu Nová zelená úsporám. Cena realizace fotovoltaiky tak může klesnout až o polovinu. Máme 100% úspěšnost ve vyřizování dotační podpory. Díky dotaci se návratnost investice do fotovoltaiky výrazně zkracuje.