Vánoční fotovoltaika ZADARMO


Dárek pro Vaše nejbližšíMáme pro Vás skvělý tip na dárek ZADARMO pro Vaše blízké – rodiče nebo prarodiče – v podobě fotovoltaické elektrárny pro ohřev vody v hodnotě 90 000 Kč. Elektrárna eliminuje výdaje za elektřinu ohřívající vodu v bojleru a je tak velmi přínosným pomocníkem v domácnosti. Od 17. ledna 2024 můžeme pro vás tuto elektrárnu získat zdarma, a to díky dotaci Nová zelená úsporám Light. Poptejte u nás ještě dnes a dál už se nemusíte o nic starat.

1699879958_na-web.jpeg
Co je fotovoltaika pro ohřev vody

Základem našich fotovoltaických elektráren jsou minimálně 3 kusy vysoce účinných monokrystalických panelů MÜNCHEN SOLAR 500 W s celkovým výkonem od 2 kWp. Na rozdíl od klasické FVE není energie akumulovaná do baterií, ale hromadí se do bojleru, který ji využije ke zmíněnému ohřevu vody, a to pomocí solárního regulátoru. 


Jaké jsou její výhody 

Výhodou fotovoltaické elektrárny pro ohřev vody je především značné snížení nákladů na provoz domácnosti a poplatků za elektřinu. Monokrystalické panely se pyšní nižším teplotním koeficientem – vyrobí tedy více elektřiny než panely polykrystalické. Oproti jiným systémům (například solárně termickým) se fotovoltaika vyznačuje také nižšími provozními náklady, minimální údržbou a v neposlední řadě i delší životností. Fotovoltaické panely mohou bez problémů poskytovat energii i po desítky let. Jejich výroba navíc vyžaduje méně materiálu a tím pádem mohou být i šetrnější k životnímu prostředí. Podmínky pro získání dotace

 • Mít nemovitost ve vlastnictví
 • Pobírat starobní důchod
 • Pobírat invalidní důchod 3. stupně
 • Žít v domácnosti, ve které všichni členové pobírají příspěvek na bydlení
 • Pobírat přídavky na děti 

FVE pro ohřev vodyDotaci obdržíte předem

Nespornou výsadou NZÚ Light oproti jiným dotačním programům je možnost vyplacení finanční podpory předem, a to formou zálohy. V případě fotovoltaického ohřevu vody se v kombinaci s instalací nového bojleru jedná o dotaci ve výši 90 000 Kč, kterou je samozřejmě možné doplnit dalšími typy dotačních projektů z programu Nová zelená úsporám Light. 


Vyřízení žádosti nechte na nás

Proces vyřízení dotační žádosti je v tomto případě mimořádně snadný a přímočarý. Žadateli stačí oslovit kvalifikovaného dodavatele, který se fotovoltaikou přímo zabývá a pomůže mu rovněž s vyřízením žádosti.


Zajistíme pro Vás maximum

 • NAŠE ZKUŠENOSTI A HISTORIE
  NAŠE ZKUŠENOSTI A HISTORIE
  Návrhy a realizací řešení domácích solárních elektráren se zabýváme už od roku 2005. A rozhodně nekončíme.
 • ZAJISTÍME CELÝ PROCES NA KLÍČ
  ZAJISTÍME CELÝ PROCES NA KLÍČ
  Nemusíte se o nic starat. Komunikaci s úřady, vyřízení dotace, papírování, povolení, projekt a kompletní instalaci zajistíme my.
 • ZÍSKÁNÍ DOTACE BEZ RIZIKA
  ZÍSKÁNÍ DOTACE BEZ RIZIKA
  Pokud by na zpracovaný projekt elektrárny nebyla úřadem uznaná dotace, zpracování projektu u nás neplatíte.
 • PŮSOBÍME PO CELÉ ČESKÉ REPUBLICE
  PŮSOBÍME PO CELÉ ČESKÉ REPUBLICE
  Jsme jedna z firem s nejdelší historií realizací fotovoltaických elektráren v naší zemi. Montáž a instalace provádíme po celé ČR.

Nezávazná poptávka fotovoltaiky