Telefon: +420 774 877 469 bce@bce.cz

Historie bc engineering

Náš příběh

Patříme mezi první společnosti v ČR, které začaly stavět fotovoltaické elektrárny. Všechny naše zkušenosti a energii tak vkládáme do klíčových parametrů elektráren, jako jsou nízké provozní náklady, ekologie, energeticky úsporná řešení a vysoká užitnost.

Jsme na trhu od roku 2005. Od té doby se rovněž věnujeme i projekčním činnostem týkajících se staveb. Technické znalosti a zaměření uplatňujeme napříč obory s cílem minimalizace provozních nákladů staveb.

NAŠE ZKUŠENOSTI A HISTORIE

Jsme na trhu od roku 2005. Návrhy a realizace řešení domácích solárních elektráren realizujeme více jak 10 let.

ZAJISTÍME CELÝ PROCES NA KLÍČ

Nemusíte se o nic starat. Komunikaci s úřady, vyřízení dotace, papírování, povolení, projekt a kompletní instalaci zajistíme my.

ZÍSKÁNÍ DOTACE BEZ RIZIKA

Pokud by na zpracovaný projekt elektrárny nebyla úřadem uznaná dotace, zpracování projektu u nás neplatíte.

PŮSOBÍME PO CELÉ ČESKÉ REPUBLICE

U nás jsme jedna z firem s nejdelší historií realizací fotovoltaických elektráren. Montáž a instalace provádíme po celé ČR.

Více jak 500 INSTALACÍ FOTOVOLTAICKÝCH ELEKTRÁREN

Podporujeme

FOR HELP – Autismus z.s.

Rádi podporujeme spolek FOR HELP, který se snaží pomoci dětem a lidem, jež se setkávají s autismem. Spolek nejen usiluje o šíření povědomí o autismu ve společnosti, ale také vymýšlejí celou řadu projektů, které pomáhají jak dětem, tak i jejich rodinám tuto situaci zvládat. Mezi jejich aktivity patří například projekt Mazlení s koníkem, výstavy, vlastní výrobky a budování komunitního centra, kde by byly k dispozici prostory pro terapie, přednášky a volné aktivity zaměřené na vývoj (rozvoj) autistů.

Spočítejte si elektrárnu vhodnou pro váš dům