Fotovoltaika | Novinky

Fotovoltaika již od 1 Kč s programem NZÚ Light

11. srpna 2023

Již v září 2023 otevře program Nová Zelená Úsporám brány nového dotačního období. Zájemci o FVE si tedy budou moci znovu zažádat o dotaci, se kterou ušetří až 50% nebo 220 000 Kč.

Společně s tím se otevírá také Nová Zelená Úsporám Light, která nově nabízí dotaci 90 000 Kč na solární/fotovoltaický ohřev vody. Ten funguje na principu běžných fotovoltaických panelů, ale na rozdíl od klasické FVE není energie akumulovaná do baterií, ale hromadí se do bojleru, který ji využije ke zmíněnému ohřevu vody. 

 

Pro koho je tato dotace určená?

Žadatelé o NZÚ Light a všichni členové jejich domácnosti musí splňovat alespoň jedno z těchto kritérií:

  1. Všichni členové domácnosti musí pobírat starobní nebo invalidní důchod třetího stupně
  2. Domácnost pobírá v rozhodném období (od 12.9. 2022) příspěvek na bydlení

Zároveň musí být každý žadatel vlastníkem nebo spoluvlastníkem dané nemovitosti a mít zde trvalý pobyt alespoň od 12.9.2022.

Vzhledem k tomu, že je tento dotační program zaměřen na domácnosti s nižšími příjmy, počítá Ministerstvo životního prostředí s variantou, že si někteří žadatelé nebudou moci dovolit pořízení fotovoltaiky s porealizačním čerpáním dotace. Z tohoto důvodu lze dotaci NZÚ Light čerpat předem.

Banner - fotovoltaika pro seniory

Cílem programu NZÚ Light je zajistit úsporu finančních prostředků pro domácnosti, které jsou nejvíce ohroženy energetickou chudobou.

My v BCE nabízíme v rámci tohoto programu sestavu MINI, kterou můžete po odečtení dotace získat již od 1 Kč

Tým našich specialistů vám zajistí veškeré úkony spojené s administrativou i finální realizací. Vyřídíme za vás dotaci, vytvoříme projekt s rozplánováním fotovoltaické elektrárny a poté Vám ji domů přijede nainstalovat tým zkušených montérů a elektrikářů, kteří se v tomto oboru pohybují již řadu let. Vše s Vámi budeme v průběhu práce konzultovat a uděláme maximum pro Vaši spokojenost.

Tuto nabídku lze kombinovat také s naším věrnostním programem, kdy za doporučení nového klienta můžete získat až 5000 Kč

V případě zájmu nebo jakýchkoliv dotazů nás neváhejte kontaktovat a naši proškolení specialisté vám rádi poradí. 

 

Nezávazná poptávka fotovoltaiky

Chcete realizovat fotovoltaickou elektrárnu pro váš rodinný dům? Nabízíme nezávaznou konzultaci zdarma. Zanechte nám na sebe kontakt a my se vám ozveme.

    Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů.

    Instalujeme po celé ČR!

    Mapa realizací fotovoltaických elektráren BCE