Dotace na fotovoltaiku

Program Nová zelená úsporám

Získáme pro vás plnou dotační podporu na novou fotovoltaiku. Máme 100% úspěšnost ve vyřizování dotací. Podporu z programu Nová zelená úsporám dostanete v plné výši. Kromě toho jsme připravili kompletní informační servis, jak dotační podpora fotovoltaiky funguje. Provedeme vás procesem, vyřídíme kompletní dokumentaci.

Dotační program Nová zelená úsporám

Nová zelená úsporám (NZÚ) je nejdéle trvající dotační program určený na energetické úspory rodinných a bytových domů. V roce 2021 přešel program do další etapy a své zaměření rozšiřuje o další oblasti. Dotační podpora se stala ještě dostupnější a velkorysejší. Programové období bude až do roku 2030.

Finanční podporu můžete využít na domácí fotovoltaickou elektrárnu propojenou s distribuční soustavou. Dotace se vztahuje na všechny fotovoltaické elektrárny do velikosti 10 kWp a maximální výše podpory je nyní 220 000 korun.

Dotace pro fotovoltaiku - program Nová zelená úsporám

5 000+ spokojených klientů se schválenou dotací na fotovoltaiku

Kdo může žádat o dotaci na fotovoltaiku

Dotační program je určen pro vlastníky stávajících dokončených rodinných domů. Dotaci za vás vyřídíme. Podáme žádost a podporu získáme.

Jak probíhá schvalování dotace

Žádost je možné podat kompletně online. Odpadá povinnost energetického posudku. Ideální řešení pro vás je, když se obrátíte na nás v rámci realizace zakázky fotovoltaické elektrárny. Dotaci z programu NZÚ pro vás zařídíme.

 

 • všechnu administrativu vyřídíme za vás
 • připravíme podklady a dokumentaci, podáme žádost
 • Státní fond životního prostředí ČR posoudí vaši žádost
 • přijde vyrozumění o schválení dotace na vaši fotovoltaiku
 • částka bude vyplacena na váš účet
Pořiďte si fotovoltaiku s velkorysou státní dotací od BCE
Dotační podpora pro fotovoltaiku

Na které fotovoltaické elektrárny se dotace vztahují

 • fotovoltaika s akumulací tepla do bojleru (teplé vody)
 • fotovoltaická elektrárna bez akumulace
 • fotovoltaika s akumulací do baterií 
 • fotovoltaika s tepelným čerpadlem
 • ostrovní elektrárna – domy bez připojení k elektrické síti mohou získat dotaci na pořízení ostrovní fotovoltaické elektrárny

Přehled dotační podpory
pro fotovoltaické elektrárny

Podle výkonu FVE a kapacity baterií se zvyšuje dotace na fotovoltaiku. Minimální dotovaná instalace je 2 kWp výkonu fotovoltaiky. Minimální podporovaná kapacita baterie musí odpovídat jednonásobku instalovaného výkonu. Podporovány jsou jen lithiové akumulátory.

 

 • základní instalace o výkonu 2 kWp se standardním měničem – 40 000 Kč
 • základní instalace o výkonu 2 kWp s hybridním měničem – 60 000 Kč
 • základní instalace o výkonu 2 kWp s efektivním využitím tepelného čerpadla – 100 000 Kč
 • za každý další 1 kWp instalovaného výkonu – 10 000 Kč
 • za 1 kWh el. Akumulačního systému – 10 000 Kč
Fotovoltaika pro rodinné domy | BCE
Působíme po celé republice

Jak dosáhnout nejvyšší podpory

Maximálního příspěvku 220 000 korun lze dosáhnout vhodně dimenzovanou sestavou fotovoltaiky s bateriovým úložištěm. Víme, jak na to, proto se na nás neváhejte obrátit. A víme také to, jak připravit optimální fotovoltaickou sestavu pro váš dům s ohledem na možné dotace.

Konfigurace fotovoltaických elektráren s maximální výší dotace

Poradíme vám

Od prvního kontaktu budeme vašimi partnery, poradíme vám s výběrem vhodné fotovoltaiky i příslušenství, provedeme nezávazné kalkulace a vyjednáme pro vás dotaci z programu Nová zelená úsporám. Individuální přístup je pro nás důležitý. 

Spolehlivý servis

Provádíme servis na fotovoltaických systémech po celé republice. Náš standard servisních úkonů je vysoký a máme spolehlivý tým techniků, který ví, jak se o fotovoltaické elektrárny starat, aby sloužily co nejdéle a v maximálním výkonu.

Záruka 25 let

Na námi dodávané fotovoltaické panely poskytujeme 25 let záruku na garantovaný výkon, který neklesne pod 80% účinnost. Samotný fotovoltaický panel ale vydrží i déle, obvykle až kolem 30 let.

100% jistota dotace

Vyřídíme za vás dotační podporu z programu Nová zelená úsporám. Cena realizace fotovoltaiky tak může klesnout až o polovinu. Máme 100% úspěšnost ve vyřizování dotační podpory. Díky dotaci se návratnost investice do fotovoltaiky výrazně zkracuje.

Proč se obrátit na BCE ještě dnes

Náš zkušený tým specialistů je připravený odpovědět na všechny dotazy týající se fotovoltaiky a dotací. Neváhejte se na nás obrátit s žádostí o nezávaznou nabídku fotovoltaické elektrárny a zjistěte, kolik můžete ušetřit se státní dotací. 

 

 • vše zařídíme za vás v klidu a bez starostí
 • rychlá instalace, komponenty máme skladem 
 • fotovoltaika je do budoucna jistota velkých úspor
 • získáte dotační podporu, která pokryje až 50 % nákladů
 • máme za sebou tisíce úspěšných realizací od roku 2005
Přehled dotační podpory pro fotovoltaické elektrárny

Záruka kvalitní instalace se spolehlivým servisem

Disponujeme vlastní projekční kanceláří a profesionálním týmem montérů a elektrikářů. Při instalaci elektrárny používáme výhradně kvalitní materiály, které vydrží.

Nezávazná poptávka fotovoltaiky

Chcete realizovat fotovoltaickou elektrárnu pro váš rodinný dům? Nabízíme nezávaznou konzultaci zdarma. Zanechte nám na sebe kontakt a my se vám ozveme.

Využijte novoroční super slevu a získejte nejnižší cenu fotovoltaiky na trhu!

  Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů.

  Instalujeme po celé ČR!

  Mapa realizací fotovoltaických elektráren BCE