Tel.: +420 739 711 771 (po-pá 8-16 hod.) bce@bce.cz

Realizované fotovoltaické elektrárny na klíč

Limitovaná akce pro prvních 150 zájemců: 
Poukaz na slevu 20 000 Kč! 

VÍCE NEŽ 3 000 INSTALACÍ FOTOVOLTAICKÝCH ELEKTRÁREN PO CELÉ ČR

Ukázku námi instalovaných fotovoltaických elektráren si můžete prohlédnout níže ve fotogalerii.

Reference BCE - fotovoltaická elektrárna na rodinném domě o výkonu 5,4 kWp - 12 panelů

Energetická nezávislost díky fotovoltaické elektrárně

S vlastní vyrobenou elektřinou ušetříte výdaje za energie ve výši až 60 %. Tato výroba je navíc ekologicky šetrná, proto je podporována dotačním programem Nová zelená úsporám, díky kterému lze ušetřit až 50 % nákladů na realizaci elektrárny. Vaši vyrobenou elektřinu pak můžete akumulovat do baterií, abyste mohli vyrobenou energii využívat i mimo denní dobu.

Naše sestavy fotovoltaických elektráren je možné doplnit i nabíječkami elektromobilů – wallboxy.

Působíme po celé České Republice. Prokazatelná historie společnosti od roku 2005, rychlá insatalce, odborné poradenství, kvalitní servis, individuální přístup. Nezávazná konzultace a cenová nabídka na míru zdarma.

Budeme vaším spolehlivým partnerem na cestě za energetickou nezávislostí. Poptejte vaši fotovoltaiku ještě dnes…

Nezávazná poptávka fotovoltaiky

Chcete realizovat fotovoltaickou elektrárnu pro váš rodinný dům? Nabízíme nezávaznou konzultaci zdarma. Zanechte nám na sebe kontakt a my se vám ozveme.

Limitovaná akce: Odesláním formuláře získáte poukaz na slevu ve výši 20 000 Kč na pořízení fotovoltaické elektrárny. Tento poukaz uplatníte při objednávce s naším specialistou. 

  Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů.

  Instalujeme po celé ČR!

  Mapa realizací fotovoltaických elektráren BCE

  6 důvodů, proč vsadit na fotovoltaiku

  Za elektřinu zaplatíte méně

  Vlastní fotovoltaická elektrárna vám ušetří až 60 % nákladů na elektřinu. Nekonečné zdražování elektřiny vám nezkazí náladu.

  Výpadek proudu vás nerozhází

  Pořiďte si hybridní elektrárnu a blackout se vás netýká. Až vypadne proud, můžete dál svítit, topit nebo surfovat po internetu.

  Šetříte životní prostředí

  Solární systémy vytváří o 90 % menší znečištění CO2 než zemní plyn a vzniká o 96 % méně CO2 než u výroby elektřiny z uhlí.

  Na střeše zhodnocujete své peníze

  Fotovoltaika na vašem domě zhodnotí investici až 15 % za rok. Společně s dotací je to nejvýhodnější zhodnocení vůbec. Kam se hrabou banky?

  Dotace až 50 % od státu

  Pro realizaci fotovoltaické elektrárny vám zajistíme státní dotaci až 50 % pořizovací ceny z programu Nová zelená úsporám.

  Fotovoltaika naspoří na penzi 

  Díky zhodnocení vaší fotovoltaické elektrárny si vytvoříte finanční rezervu na důchod. Nespoléhejte se na stát, spolehněte se na svůj správný krok s fotovoltaikou.