AKCE – Fotovoltaická elektrárna 5,4 kWp

+ třífázový střídač Sunways STH-10KTL-HT

+ bateriové úložiště Pylontech 10,65 kW

Využijte akci pro fotovoltaické elektrárny
Využijte akce na fotovoltaické elektrárny

Výkon: 5,4 kWp

 • 205 000 Kč dotace pro vás
 • C.3.7 program Nová zelená úsporám
 • Realizujeme po celé ČR (ve všech krajích)
 • Rádi vám připravíme nezávaznou cenovou nabídku pro váš dům

Technická specifikace

 • 12 ks panelů
 • Výkon FVE 5,400 kWp
 • FVE panely MÜNCHEN SOLAR 450 W
 • Střídač Sunways STH-10KTL-HT – funkce backup (funguje při výpadku proudu z distribuční soustavy)
 • Baterie PylonTech 10,65 kWh

Záruky

 • 25 let na výkon FVE panelů
 • 15 let na mechanické části FVE panelů
 • 5 let na střídač
 • 10 let na baterie
Fotovoltaická elektrárna 4,38 kWp s akumulací do baterie

Akční nabídka fotovoltaické elektrárny 5,4 kWp

 • Využijte naší akční nabídky fotovoltaické elektrárny o výkonu 5,4 kWp. Tato fotovoltaická elektrárna pro rodinné domy vychází z naší typizované fotovoltaické elektrárny XL, ale nabízí rozšířené bateriové úložiště PylonTech s kapacitou 10,65 kW.
 • Novinkou 2022 je možnost této FVE s třífázovým střídačem Sunways, pokud ale preferujete střídače GoodWe, klikněte zde…
 • Poskytovaná státní dotace Nová zelená úsporám pro tuto nabídku je 202 500 Kč.
 • První zálohu platíte až po schválení vaší dotace. Žádost je tedy bez rizika.
 • Sestavu můžeme doplnit domácí nabíječkou elektromobilů – wallboxem.
 • Odborná realizace na klíč, vše vyřídíme za vás. Jsme tu pro vás od roku 2005.
 • Působíme po celé České Republice – instalace možná ve všech krajích.
 • Tato akční nabídka platí pouze po omezenou dobu.

Technická specifikace

Kvalitní německé solární panely MÜNCHEN SOLAR

Fotovoltaické panely MÜNCHEN SOLAR 450 W

Základem našich fotovoltaických elektráren jsou vysoce účinné monokrystalické panely MÜNCHEN SOLAR 450 W od německého výrobce München Energieprodukte GmbH. 

Tyto panely mají vynikající výkon při nízkém osvitu a účinnost až 20,3 %, proto jsou vhodné pro maximalizaci výkonu menších fotovoltaických elektráren. Hlavní výhodou monokrystalických panelů je nižší teplotní koeficient, vyrobí tedy více elektřiny než panely polykrystalické. 

 • 15 let záruka na konstrukční vady
 • 25 let lineární výkonová záruka

Lineární garance výkonu solárního panelu
Kvalitní německé solární panely München Energieprodukte GmbH
logo Sunways - třífázové hybridní střídače pro fotovoltaické elektrárny
Stridac-Sunways-STH-10KTL-HT

Třífázový hybridní střídač Sunways STH-10KTL-HT s funkcí back-up

Novinka roku 2022

Společnost Sunways Energie GmbH je předním světovým dodavatelem střídačů. Společnost byla založena v roce 1993 v Německu a díky téměř 30 letům zkušeností s výzkumem a vývojem se střídače Sunways nyní prodávají ve více než 50 zemích. Zaujmou zejména poměrem ceny a výkonu.

Tento hybridní střídač má třífázový back-up výstup, který lze až dvojnásobně přetížit na dobu 60 s. V normálním provozu disponuje 110% asymetrií a na back-up výstupu lze fázi přetížit až na 125 %. Je kompatibilní s vysokonapěťovou baterií Pylontech Force H2. Součástí dodávky je třífázový Smartmeter s měřicími trafíčky a Wi-Fi zařízení k připojení na monitoring portál. Pro náročnější projekty lze zapojit až 10 jednotek paralelně k sobě, a to i na back-up výstupu. 

 

Výhody střídače Sunways: 

 • OLED Display pro základní informace a nastavení systému.
 • Vysoká účinnost 98,2 %.
 • 110% asymetrie.
 • 125% přetížení fáze na back-up výstupu.
 • Krátkodobé (60s) dvojnásobné (200%) přetížení back-up výstupu.
 • Paralelní zapojení až 10 jednotek, a to i na back-up výstupu s Dataloggerem.
 • Přepnutí do back-up režimu během 10 ms.

Bateriové úložiště 10,65 kW

Výkonné vysokonapěťové modulové baterie Pylontech Force H2 disponují výkonem 10,65 kW a napětím 96 V. Tyto baterie se vyznačují skvělou funkčností, funkčním designem a lehkou rozšiřitelností. Skvělé se hodí do residenčního sektoru.

Pylontech Force H2 se skládájí “na sebe”, a tudíž k těmto bateriím není nutné kupovat úložný rack ani kabely na propojení jednotlivých baterií. K bateriím je nutné dokoupit BMS, která se “usadí” na baterie.

Maximální počet bateriových modulů je u baterií Pylontech Force H2 4 ks, tedy maximální velikost baterií je 14,21 kWh.

Force H2 jsou baterie založené na technologii LiFePo4 a disponují vysokou životností až 4000 cyklů.

Jsou kompatibilní s měničem GoodWe ET series i s novinkou Sunways.

Baterie PylonTech H2

Instalujeme po celé ČR

Fotovoltaické elektrárny instalujeme ve všech krajích České republiky. Provádíme neinvazivní instalace bez nutnosti zásahu do konstrukce střechy. Poradíme si i s náročnějšími typy střešních krytin. Možnost instalace na rovné střechy.

Kvalita a preciznost

Pro instalace fotovoltaických elektráren využíváme výhradně kvalitní komponenty odolné nepřízni počasí. Používáme pouze osvědčené materiály, se kterými máme ty nejlepší zkušenosti. Precizní zpracování je naší prioritou.

Odborné poradenství

Od prvního kontaktu budeme vašimi partnery, poradíme vám s výběrem vhodné fotovoltaiky i příslušenství. Je pro nás důležitý individuální přístupvysoká odbornost našich pracovníků, kteří jsou kdykoliv připraveni zodpovědět vaše dotazy. 

Realizace na klíč

S námi nemusíte řešit administrativu, povolení, žádosti a další dokumenty při pořizování fotovoltaiky. V BCE vše připravíme a vyřídíme za vás. Fotovoltaické elektrárny realizujeme od A do Z a máme i vlastní projekční kancelář.

Za 17 let na trhu jsme nainstovali více jak 5 000 fotovoltaik

Od roku 2005 jsme uvedli do provozu více než 5 000 fotovoltaických elektráren na střechách rodinných domů. Obrovské zkušenosti, které jsou na našem trhu málo vídané, nyní úročíme při dalších realizacích pro naše spokojené zákazníky. Prohlédněte si jejich recenze a zpětnou vazbu.

Záruka kvalitní instalace se spolehlivým servisem

Disponujeme vlastní projekční kanceláří a profesionálním týmem montérů a elektrikářů. Při instalaci elektrárny používáme výhradně kvalitní materiály, které vydrží.

Výhody elektrárny

Hybridní fotovoltaická elektrárna s akumulací energie do baterií je určena na úsporu peněz za provoz domácích spotřebičů a věcí napájených elektřinou. Spotřebováváte tak buď vaši aktuálně vyrobenou energii, nebo pak uloženou energii na dobu, kdy nesvítí slunce nebo dojde k výpadku elektřiny z distribuční sítě.

 

 • výrazná úspora výdajů za elektřinu
 • dotace ve výši až 205 000 Kč 
 • rychlá a jednoduchá instalace 
Získejte energetickou nezávislost díky fotovoltaice

Poradíme vám

Od prvního kontaktu budeme vašimi partnery, poradíme vám s výběrem vhodné fotovoltaiky i příslušenství, provedeme nezávazné kalkulace a vyjednáme pro vás dotaci z programu Nová zelená úsporám. Individuální přístup je pro nás důležitý. 

Spolehlivý servis

Provádíme servis na fotovoltaických systémech po celé republice. Náš standard servisních úkonů je vysoký a máme spolehlivý tým techniků, který ví, jak se o fotovoltaické elektrárny starat, aby sloužily co nejdéle a v maximálním výkonu.

Záruka 25 let

Na námi dodávané fotovoltaické panely poskytujeme 25 let záruku na garantovaný výkon, který neklesne pod 80% účinnost. Samotný fotovoltaický panel ale vydrží i déle, obvykle až kolem 30 let.

100% jistota dotace

Vyřídíme za vás dotační podporu z programu Nová zelená úsporám. Cena realizace fotovoltaiky tak může klesnout až o polovinu. Máme 100% úspěšnost ve vyřizování dotační podpory. Díky dotaci se návratnost investice do fotovoltaiky výrazně zkracuje.

Nezávazná poptávka fotovoltaiky

Chcete realizovat fotovoltaickou elektrárnu pro váš rodinný dům? Nabízíme nezávaznou konzultaci zdarma. Zanechte nám na sebe kontakt a my se vám ozveme.

Využijte novoroční super slevu a získejte nejnižší cenu fotovoltaiky na trhu!

  Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů.

  Instalujeme po celé ČR!

  Mapa realizací fotovoltaických elektráren BCE

  6 důvodů, proč vsadit na fotovoltaiku

  Za elektřinu zaplatíte méně

  Vlastní fotovoltaická elektrárna vám ušetří až 60 % nákladů na elektřinu. Nekonečné zdražování elektřiny vám nezkazí náladu.

  Výpadek proudu vás nerozhází

  Pořiďte si hybridní elektrárnu a blackout se vás netýká. Až vypadne proud, můžete dál svítit, topit nebo surfovat po internetu.

  Šetříte životní prostředí

  Solární systémy vytváří o 90 % menší znečištění CO2 než zemní plyn a vzniká o 96 % méně CO2 než u výroby elektřiny z uhlí.

  Na střeše zhodnocujete své peníze

  Fotovoltaika na vašem domě zhodnotí investici až 15 % za rok. Společně s dotací je to nejvýhodnější zhodnocení vůbec. Kam se hrabou banky?

  Dotace až 50 % od státu

  Pro realizaci fotovoltaické elektrárny vám zajistíme státní dotaci až 50 % pořizovací ceny z programu Nová zelená úsporám.

  Fotovoltaika naspoří na penzi 

  Díky zhodnocení vaší fotovoltaické elektrárny si vytvoříte finanční rezervu na důchod. Nespoléhejte se na stát, spolehněte se na svůj správný krok s fotovoltaikou.