Získejte odměnu 5 000 Kč

za doporučení nového zákazníka

Uvažuje někdo ve Vašem okolí o instalaci fotovoltaické elektrárny? Nezáleží, jestli jde o souseda, známého nebo rodinného příslušníka. Když nám jej doporučíte, můžete získat odměnu až 5 000 Kč.

Jak získat odměnu?

1. Předání kontaktu

Pošlete kontaktní údaje na zájemce o instalaci fotovoltaiky na e-mail obchod@bce.cz. Budeme od vás potřebovat jméno, e-mail, telefon zájemce a PSČ, kde chce FVE instalovat. Do předmětu e-mailu napište “doporučení“. Nezapomeňte také uvést své kontaktní údaje.

2. Odměna 500 Kč

Náš obchodní zástupce se zájemci ozve a domluví si s ním osobní schůzku s prohlídkou nemovitosti. Po této schůzce a poté, co zájemce projeví vážný zájem o instalaci FVE, od nás získáte odměnu 500 Kč.

3. Odměna 4 500 Kč

Zbylých 4 500 Kč od nás dostanete poté, co nový zákazník podepíše smlouvu o instalaci FVE.

Co by vás ještě mohlo zajímat (FAQ)

Musím být vaším zákazníkem, abych takto mohl někoho doporučit?

Nemusíte, tato akce je otevřena pro širokou veřejnost.

Jak mi vyplatíte odměnu?

Vyplacení odměny dohodneme individuálně, buď hotově nebo na bankovní účet.

Jaké jsou podmínky vyplacení odměny?

Podmínky jsou podrobně uvedeny výše. První část dostanete po úspěšné osobní schůzce našeho obchodního zástupce s vámi doporučeným kontaktem, zbytek odměny (4 500 Kč) pak po podpisu smlouvy o dílo.

Co ochrana osobních údajů?

Osobní údaje, které nám takto poskytnete musíte poskytovat s vědomím a souhlasem osoby, kterou doporučujete.

Proč fotovoltaiku od nás?

Poradíme vám

Od prvního kontaktu budeme vašimi partnery, poradíme vám s výběrem vhodné fotovoltaiky i příslušenství, provedeme nezávazné kalkulace a vyjednáme pro vás dotaci z programu Nová zelená úsporám. Individuální přístup je pro nás důležitý. 

Spolehlivý servis

Provádíme servis na fotovoltaických systémech po celé republice. Náš standard servisních úkonů je vysoký a máme spolehlivý tým techniků, který ví, jak se o fotovoltaické elektrárny starat, aby sloužily co nejdéle a v maximálním výkonu.

Záruka 25 let

Na námi dodávané fotovoltaické panely poskytujeme 25 let záruku na garantovaný výkon, který neklesne pod 80% účinnost. Samotný fotovoltaický panel ale vydrží i déle, obvykle až kolem 30 let.

100% jistota dotace

Vyřídíme za vás dotační podporu z programu Nová zelená úsporám. Cena realizace fotovoltaiky tak může klesnout až o polovinu. Máme 100% úspěšnost ve vyřizování dotační podpory. Díky dotaci se návratnost investice do fotovoltaiky výrazně zkracuje.