Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Souhlasím

  Telefon: +420 774 877 469     Email: [obfuscate_1_|92|94|97|55|90|98|101|40|94|116]


Jak postupujeme 

Realizujeme elektrárny na klíč po celé České republice – zajistíme projekt, povolení, dotaci, realizaci a připojení.
Po celou dobu procesu realizace vás budeme vždy průběžně informovat, jaké kroky podnikáme, abyste měli celý proces pod kontrolou. 

 

Jak postupujeme krok za krokem   
 

bce-postup-48x48px1 bce-postup-48x48px2
1. Ozvete se nám a my vám navrhneme optimální výkon a řešení vaší elektrárny 
Chcete-li před tím, než nás kontaktujete, ještě vědět orientační cenovou nabídku našich elektráren, podívejte se na web www.solarnikalkulacka.cz, kde si můžete spočítat, jaký výkon fotovoltaické elektrárny by byl vhodný právě pro vás a kolik tato elektrárna stojí. 
Pro přesnou nabídku na míru už potřebujeme vědět podrobnější technický popis vaší střechy (rozměry, sklo, typ střešní krytiny…), spotřeby energie v domácnosti na elektřinu apod. Jen se nám ozvěte a my už se na vše potřebné budeme ptát. Výsledkem úvodního kroku je návrh fotovoltaické elektrárny přímo pro váš dům. Mimo jiné za vás také můžeme rovnou podat žádost o rezervaci výkonu u vašeho distributora elektrické energie.
 
bce-postup-48x48px3bce-postup-48x48px4
2. Po schválení návrhu spolu uzavřeme Smlouvu o dílo 
Důležitou součástí smlouvy je podrobná specifikace termínů, cen, vymezení záručních podmínek, definice vzájemné odpovědnosti obou stran apod. Rovněž připravíme formuláře pro plnou moc, abychom za vás mohli vyřizovat potřebnou administrativu. 
 
bce-postup-48x48px5bce-postup-48x48px6
3. Zahájení projektu, vyřízení dotace a potřebné úvodní administrativy
S realizací elektrárny je spojeno velké papírování, ale my za vás vše potřebné uděláme. Jedná se např. o souhlas připojení do distribuční sítě, dotazník výrobny pro ČEZ apod. Samozřejmostí je i vyřízení žádosti o dotaci. 
 
bce-postup-48x48px7  bce-postup-48x48px8 
4. Instalace elektrárny a její revize
Jakmile jsou všechny úvodní žádosti a povolení vyřízeny, pak je následujícím krokem samotná instalace elektrárny našimi techniky dle předem dohodnutého termínu. Po zprovoznění elektrárny na střeše ještě provedeme odbornou elektrikářskou revizi. Vše probíhá ve zkušebním provozu.
 
bce-postup-48x48px9 bce-postup-48x48px10
5. Vyřízení administrativy před spuštěním  
Po zprovoznění elektrárny je ještě potřeba dodat kvůli ostrému provozu ještě další dokumenty a žádosti na příslušné orgány. Např. vyřízení Smlouvy s distribuční společností, Žádosti o udělení licence na Energetický regulační úřad, předání revizní zprávy elektrického zařízení, výpis z rejstříku trestů na úřady apod. O vše se samozřejmě postaráme. 
 
bce-postup-48x48px11 bce-postup-48x48px12
6. Vyrábíte si vlastní elektřinu 
Gratulujeme, začínáte šetřit náklady na elektřinu! 
 


 

 

  

Spočítejte si elektrárnu vhodnou pro váš dům